Steuncomité Jong Talent

Data Jong Talent concerten 
telkens om 14.30 en 17.00 en 20.00 uur in de Oude Kerke Sint-Agatha-Berchem:

- donderdag 26 augustus
- donderdag 8 oktober.

Meer info volgt - zie agenda.

 

Beste operetteliefhebber,

We schreven het al eerder: we zijn doorzetters. En dat blijft zo, onverminderd!Met de vaccinatiecijfers in het achterhoofd hopen we – met meer zekerheden dan vroeger – dat we de komende een volwaardig programma kunnen presenteren.

Daar kan iedereen blij mee zijn. Trouwens, in de voorbije maand juli organiseerden we al vijf concerten. Toch een mooi begin van een seizoen dat een moeizame start kende.

De komende maanden mogen we het volgende verwachten: 'Jong Talent'-concerten, 'Doornroosje', de opera voor kinderen, en 'Paganini', de succesoperette van Franz Lehár. En mogelijk is er ook ruimte voor iets onverwachts; een programma is immers nooit af.

De voorbije maanden konden we blijven rekenen op de financiële steun van de leden van ons Steuncomité.

We maken van de gelegenheid gebruik om de nieuwe leden zeer welkom te heten.

Jullie steun staat voor steun aan jonge talenten die de werking van het Brussels Operettetheater mee kleur geven.
Lid worden van het Steuncomité 2021-2022 kan uiteraard nog steeds.

Wie lid wordt (of al lid is) blijft steunend lid tot september 2022. Leden kunnen de 'Jong Talent'-concerten gratis bijwonen met 2 personen. En in elke editie van de Operette- Nieuwskrant worden de leden van het Steuncomité vermeld. WIJ DANKEN U OPRECHT VOOR UW STEUN!

Wie lid wil worden – of blijven – van het Steuncomité kan dat doen door 50 euro te storten op rekening BE22 4329 1645 6147 (BIC: KREDBEBB) van het Brussels Operettetheater, met vermelding 'Steuncomité 2020-2021'

 

 Het steuncomité 2021 - de actuele lijst

Anciaux Vic, 1020 Brussel; Baerdeman Jeanne, 9630 Zwalm; Beckers Michele, 9400 Ninove; Boersma-Boels Piet & Greta, 1702 Dilbeek; Boghmans Pierre, 8760 Oostduinkerke; Borms Gerrit - Aandenken Ann Rogies, 1860 Meise; Bosch Berchem bvba, 1082 Brussel; Bouttry Agnes, 1761 Borchtlombeek; Broos Arlette, 1780 Wemmel; Bruneel Julia, 1130 Brussel; Champagne Rosette, 9300 Aalst; Collier Isabelle, 1700 Dilbeek; D'hondt Michel, 1700 Dilbeek; De Buyl-Burghgraeve M & R, 1702 Groot-Bijgaarden; De Henau Anneke, 1700 Dilbeek; De Keyser Jef, 1852 Beigem; De Koning - De Smet, 2811 Hombeek; De Meerleer Myriam, 9300 Aalst; De Storcke Conny, 9300 Aalst ; De Sutter Mieke; 1670 Pepingen; De Troch-Maes Erik & Rita, 1780 Wemmel; De Win-Sempels Clement & Marie, 1602 Vlezenbeek; Deconinck-Coussement Luc & Trees, 1600 Sint-Pieters-Leeuw; Decru Rita, 1640 Sint-Genesius-Rode; Degadt Jan, 1700 Dilbeek; Degelin-Selis , 1930 Zaventem; Demol-Nartus Paul & Maggy, 1560 Hoeilaart; Demunter- Wauters Bert & Lut, 1652 Alsemberg; Dewolfs Johan & Ann, 3300 Tienen; Dewolfs Lucia, 3300 Tienen; Drukkerij Uitgeverij Jan Verhoeven nv, 1600 Sint-Pieters-Leeuw; Eeckeloo-Van Avermaet Johan, 1000 Brussel; Fierens Annie, 1853 Strombeek; Frick Nicole, 1702 Groot-Bijgaarden; Gillis- De Roos Dirk, 1731 Asse; Goessens-Mertens Andre & Margot, 1702 Groot-Bijgaarden; Haegeman-Petit Dirk en Annie, 9620 Zottegem; Heyvaert- Van Buggenhout Vik & Francine, 1853 Humbeek; Junius Gerard, 1780 Wemmel; Lambrecht-De Bruyn, 1750 Lennik; Langenus Filip,1755 Gooik; Lauwers Emma, 1050 Elsene; Luypaert Chris, 8300 Knokke; Lories-Eeckhout, 1750 Lennik; Maes Lieve, 1930 Zaventem; Massaer Madeleine, 3220 Holbeek; Meussen Jan, 1745 Opwijk; Minnoy-Allard, 1082 Brussel; Monteyne Christine, 1090 Jette; Mutton Pieter, 1080 Brussel, Neels Arlette, 9000 Gent; Ottoy Etienne en Joske, 9473 Welle; Paessens-Cruyplandt Willy & Mimi , 1700 Dilbeek; Peirsman-Heymans Erik, 9140 Temse; Phlips Hélène; 9300, Aalst; Pieraeerts Gilbert, 1500 Halle; Platteau Roger, 1082 Brussel; Quintyn Helena ,1700 Dilbeek; Quintyn Paula , 9400 Ninove; Remans Riet, 3600 Genk; Rogier Georgette, 1702 Dilbeek; Saye Paul, 1653 Dworp; Schepers Maria, 8670 Koksijde; Schmied Lydia, 1702 Dilbeek; Seldeslachts Roger & Rabau Denise, 3000 Leuven; Seniorenclub KBC Brussel, 1730 Asse; Stallaert Johan, 1853 Strombeek-Bever; Stengele-Vereecken Jeannine, 9500 Geraardsbergen; Taelemans Jean-Louis & Liliane ,1770 Liedekerke; Terlaeken Lieve, 1742 Sint-Katharina-Lombeek; Van Cauter-De Winne, 1731 Zellik; Van der Auwera Johan, 1150 Sint-Pieters-Woluwe; Van Eycken-Van Schel Dominique & Chris , 1730 Asse; Van Humbeeck Jean, 1020 Brussel; Van Ingelgem-Van Driessche Cristiaan & Hilde , 9300 Aalst; Van Lammeren-Engelen Patrick/Kristien, 3078 Everberg ; Van Medegael-Lievens Julia, 9340 Lede; Van Schuerbeeck Norbert & Yvette1742 Sint-Katharina-Lombeek; Van Sebroeck Roger & Else, 1982 Zemst; Van Soest Annette & Hilde, 1200 Brussel;Vanbrabant-Delvo, 1080 Brussel; Vande Ponseele Marleen, 9473 Welle; Vanden Meersschaut Lydia, 9472 Welle;Vanderschelde Nicole, 1800 Vilvoorde; Vandooren Georgette, 1560 Hoeilaart; Vanstallen Paul ,2820 Bonheiden; Vanstreels Eugene, 2600 Berchem; Verhaegen Gilbert,1070 Anderlecht; Verhaeren Dora, 1800 Vilvoorde; Wachtelaer Marie-Claire - in aandenken Guido Debelder, 1731 Zellik; Weckx Hugo, 1000 Brussel; Wolfs-Lahor Patrick & Ann, 3210 Lubbeek; Woodwaard Alison, 1150 Sint-Stevens-Woluw; Wynant Frederic en Francine, 1170 Watermaal- Bosvoorde